Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Szukaj

Lista pracowników NCBR

drukuj
A A A

Lista pracowników i współpracowników NCBR

 

Nazwisko Imię Stanowisko Telefon stacjonarny Telefon komórkowy E-mail
Kurzydłowski Krzysztof Jan dyrektor Centrum +48 22 39 07 105  
Grabarczyk Leszek zastępca dyrektora Centrum + 48 22 39 07 102  
Kątcki Jerzy zastępca dyrektora Centrum + 48 22 39 07 108  
Dział Zarządzania Programami (DZP)
Ostapczuk Anna kierownik działu + 48 22 39 07 144 + 48 515 061 542
Rzepczyńska Izabela z-ca kierownika działu + 48 22 39 07 418 + 48 515 061 529
Pryciński Piotr z-ca kierownika działu + 48 22 39 07 282 + 48 515 061 558
Kuc Włodzimierz współpracownik + 48 22 39 07 261  
Prokopiuk Emilia młodszy specjalista + 48 22 39 07 442  
 Sekcja Zarządzania Programami Badań INFOTECH (DZP)
Wrotek Katarzyna kierownik sekcji + 48 22 39 07 221 +48 785 660 155
Adamczyk-Cieślak Bogusława wspólpracownik/koordynator programu CuBR + 48 22 39 07 186  
Bartosiak Agnieszka specjalista + 48 22 39 07 172  
Bojanowska-Sot Maria koordynator projektu + 48 22 39 07 158  
Bukowiecka Magdalena starszy specjalista + 48 22 39 07 299  
Chomczyk Michał starszy specjalista + 48 22 39 07 459 +48 519 687 484
Jackowska Katarzyna starszy specjalista + 48 22 39 07 107  
Janczykowska Karolina główny specjalista + 48 22 39 07 293  
Jaworski Armen współpracownik/koordynator programu Clean Sky    
Lipiński Gerard koordynator projektu + 48 22 39 07 119  
Malski-Brodzicki Maciej koordynator projektu + 48 22 39 07 310 + 48 515 061 543
Margas Magdalena współpracownik + 48 22 39 07 178  
Murawski Jakub główny specjalista + 48 22 39 07 171 +48 519 683 989
Pacholska Emilia starszy specjalista + 48 22 39 07 138  
Piotrowicz Wojciech główny specjalista + 48 22 39 07 297 +48 785 661 476
Rataj Daria młodszy specjalista + 48 22 39 07 471  
Samsel Katarzyna koordynator projektu + 48 22 39 07 156 + 48 515 061 556
Sitek Ryszard wspólpracownik/koordynator programu INNOLOT + 48 22 39 07 132  
Skutnik Mateusz współpracownik + 48 22 39 07 148  
Świderska Małgorzata koordynator projektu + 48 22 39 07 279 + 48 515 061 504
Wieczorek Katarzyna współpracownik + 48 22 39 07 448  
Zarucki Wiesław specjalista + 48 22 39 07 295  
Sekcja Zarządzania Programami Badań BIOMED (DZP)
Długosz Paulina kierownik sekcji + 48 22 39 07 258 + 48 515 061 517
Chmielewska Agnieszka starszy specjalista + 48 22 39 07 256  
Chmielewski Marcin główny specjalista + 48 22 39 07 109  
Dmochowska Katarzyna współpracownik + 48 22 39 07 183  
Dragan Elżbieta współpracownik + 48 22 39 07 140  
Gruszka Marta młodszy specjalista    
Górecka Magdalena starszy specjalista + 48 22 39 07 139  
Kostrzewa Małgorzata starszy specjalista + 48 22 39 07 275 + 48 785 661 475
Lesiuk Robert współpracownik + 48 22 39 07 296  
Maślikowska Barbara główny specjalista + 48 22 39 07 127  
Michalak Eliza  starszy specjalista + 48 22 39 07 131  
Moczulska Katarzyna koordynator projektu   + 48 515 061 519
Mościcka-Studzińska Aleksandra koordynator projektu + 48 22 39 07 177 + 48 785 662 015
Olendzka Magdalena specjalista + 48 22 39 07 456  
Pawlik Adrianna starszy specjalista + 48 22 39 07 491  
Pietruszyńska Katarzyna koordynator projektu + 48 22 39 07 274 + 48 515 061 514
Podniesiński Michał starszy specjalista + 48 22 39 07 276  
Roman Edyta główny specjalista + 48 22 39 07 141 + 48 785 660 158
Szymańska-Rzeźnik Kinga główny specjalista + 48 22 39 07 457  
Wrzesiński Michał starszy specjalista + 48 22 39 07 139  
Ziemińska Małgorzata główny specjalista + 48 22 39 07 493  
Sekcja Zarządzania Programami Międzynarodowymi  (DZP)
Ratajczak Agnieszka kierownik sekcji +48 22 39 07 147 + 48 785 662 012
Bogucka Iwona koordynator projektu + 48 22 39 07 145 + 48 785 662 013
Drożdż Jolanta główny specjalista +48 22 39 07 106  
Jędrzejek Maciej główny specjalista +48 22 39 07 160  
Kachnowicz Magdalena starszy specjalista +48 22 39 07 381  
Kapera Renata specjalista +48 22 39 07 435  
Kosecki Konrad starszy specjalista +48 22 39 07 460  
Maciejko Krystyna starszy specjalista + 48 22 39 07 489  
Sroczyńska Hanna główny specjalista + 48 22 39 07 123 + 48 785 661 473
Sekcja Komercjalizacji Wyników Badań (DZP)
Kaźmierczak Adam kierownik sekcji + 48 22 39 07 244 + 48 515 061 551
Antosik Maria współpracownik    
Franciszewska Karolina główny specjalista + 48 22 39 07 284  
Herburt Marta starszy specjalista + 48 22 39 07 252  
Konrady Magdalena specjalista    
Lewocz Agnieszka starszy specjalista +48 22 39 07 239  
Makocka Joanna główny specjalista + 48 22 39 07 233 +48 519 684 989
Olejnik Justyna młodszy specjalista + 48 22 39 07 234  
Podgórska Edyta współpracownik + 48 22 39 07 454  
Sławiński Maciej starszy specjalista + 48 22 39 07 416  
Tomaszewska Iwona koordynator projektu + 48 22 39 07 397 +48 519 687 503
Tucka-Hawrylak Marzena specjalista + 48 22 39 07 290  
Wróbel Sylwia współpracownik + 48 22 39 07 277  
Wudarczyk-Czapczuk Jolanta koordynator projektu + 48 22 39 07 122  
Zasłona Adam starszy specjalista + 48 22 39 07 142  
Zdziennicka Karolina współpracownik + 48 22 39 07 240  
Dział Realizacji Projektów na Rzecz Bezpieczeństwa i Obronności Państwa (DOB)
Łaba Krzysztof kierownik działu + 48 22 39 07 266  
Styczeń Krzysztof zastępca kierownika działu    
Wikło Maciej koordynator projektu + 48 22 39 07 420  
Sekcja Zarządzania Realizacją Programów i Projektów (DOB)
Wilbik Katarzyna kierownik sekcji + 48 22 39 07 265  
Gasparska Anna główny specjalista + 48 22 39 07 269  
Jastrzębski Dariusz starszy specjalista   +48 515 061 553
Potyralski Michał starszy specjalista + 48 22 39 07 118  
Rutkowska Bożena główny specjalista + 48 22 39 07 264  
Sidor Andrzej główny specjalista + 48 22 39 07 268  
Sekcja Sprawozdawczości, Planowania i Monitoringu (DOB)
Grześkowiak Angelika kierownik sekcji + 48 22 39 07 266  
Gagatek Joanna koordynator zespołu + 48 22 39 07 424  
Skocki Dariusz koordynator zespołu +48 22 39 07 495  
Łuszczyńska Anna starszy specjalista + 48 22 39 07 343  
Tokarski Jerzy główny specjalista + 48 22 39 07 251  
Dział Projektów Komercyjnych (DPK)
Chrzanowski Marcin kierownik działu
+ 48 22 39 07 301
 
Sekcja Wyboru Projektów (DPK)
Ignar Magdalena kierownik sekcji +48 22 39 07 337 +48 690 546 023
Bachorski Grzegorz starszy specjalista + 48 22 39 07 253  
Graczyk Cyprian  specjalista + 48 22 39 07 480  
Januszek Hanna starszy specjalista + 48 22 39 07 305  
Kamińska Sylwia specjalista + 48 22 39 07 498  
Mężyńska Paulina starszy specjalista + 48 22 39 07 325  
Osiński Jan specjalista + 48 22 39 07 324  
Sadowska Lidia starszy specjalista + 48 22 39 07 466  
Stelmach Małgorzata młodszy specjalista + 48 22 39 07 278  
Szymczak Magdalena specjalista + 48 22 39 07 469  
Zalewska Monika starszy specjalista + 48 22 39 07 482  
Sekcja Wdrażania Projektów (DPK)
Juszczyk Joanna kierownik sekcji + 48 22 39 07 315 + 48 605 431 261
Czyżewski Paweł główny specjalista + 48 22 39 07 350  
Drzewowska Dorota główny specjalista + 48 22 39 07 351  
Kotkowska Wioletta główny specjalista + 48 22 39 07 304  
Krok Maria starszy specjalista + 48 22 39 07 328  
Malinowska Aleksandra młodszy specjalista + 48 22 39 07 483  
Pawlak Patryk starszy specjalista + 48 22 39 07 326  
Stradowska-Cholewa Katarzyna główny specjalista + 48 22 39 07 423 + 48 519 683 962
Wambura Maria młodszy specjalista + 48 22 39 07 376  
Zaniewska Monika główny specjalista + 48 22 39 07 317  
Zmarzlińska Aleksandra specjalista + 48 22 39 07 328  
Zygadło Joanna starszy specjalista    
Dział Rozwoju Kadry Naukowej (DRK)
Gąsiorkiewicz-Płonka Paulina kierownik działu + 48 22 39 07 303 + 48 781 195 662
Krasiński Piotr z-ca kierownika działu + 48 22 39 07 330 + 48 605 432 008
Pastuszek-Lipińska Barbara główny specjalista + 48 22 39 07 104 +48 514 115 803
Jaźwińska Emilia pracownik obsługi biurowej + 48 22 39 07 300  
Sekcja Zarządzania Programami Rozwoju Kadry Naukowej i Szkolnictwa Wyższego (DRK)
Badełek-Kotowska Aneta specjalista + 48 22 39 07 246  
Cyran Karolina specjalista + 48 22 39 07 343  
Krycka Aneta starszy specjalista + 48 22 39 07 374  
Maliszewski Tomasz główny specjalista + 48 22 39 07 387  
Matyka Aleksandra starszy specjalista + 48 22 39 07 468  
Michalczyk-Brzezina Grażyna główny specjalista + 48 22 39 07 384  
Napieralska-Stencel Ewelina główny specjalista + 48 22 39 07 490  
Sekcja Wdrażania i Obsługi Finansowej (DRK)
Hawrylik Beata kierownik sekcji + 48 22 39 07 365 + 48 605 432 028
Witek Justyna z-ca kierownika sekcji + 48 22 39 07  373  
Antoniewska Anna starszy specjalista + 48 22 39 07 377  
Baran Aldona starszy specjalista + 48 22 39 07 389  
Brudkowska Renata specjalista + 48 22 39 07 388  
Czarnoba Gabriela starszy specjalista + 48 22 39 07 380  
Czechowska Iga specjalista + 48 22 39 07 437  
Domaradz Katarzyna starszy specjalista + 48 22 39 07 367  
Dziwulska Magdalena starszy specjalista + 48 22 39 07 386  
Furmanek-Kucharska Aleksandra starszy specjalista + 48 22 39 07 374  
Kąkol Anna starszy specjalista + 48 22 39 07 390  
Kłos Karolina starszy specjalista + 48 22 39 07 322  
Mazur Sabina specjalista + 48 22 39 07 243  
Mikołajczyk Agnieszka starszy specjalista + 48 22 39 07 367  
Nowakowska Monika specjalista + 48 22 39 07 379  
Orzechowska Anna starszy specjalista + 48 22 39 07 378  
Pogorzelska Karolina starszy specjalista + 48 22 39 07 477  
Rogowska Anna specjalista + 48 22 39 07 223  
Rybińska Aleksandra starszy specjalista + 48 22 39 07 371  
Trestka Małgorzata starszy specjalista + 48 22 39 07 342  
Wacławska Teresa starszy specjalista + 48 22 39 07 372  
Węcław Karolina starszy specjalista + 48 22 39 07 323  
Zasłona Agnieszka starszy specjalista + 48 22 39 07 243  
Żebrowska-Kraszewska Luiza starszy specjalista + 48 22 39 07 342  
Sekcja Sprawozdawczości i Monitoringu (DRK)
Narożniak Aleksandra kierownik sekcji + 48 22 39 07 364  
Pokora Barbara starszy specjalista + 48 22 39 07 359 +48 603 230 037
Rosińska Dominika starszy specjalista + 48 22 39 07 385  
Szymańska Małgorzata główny specjalista + 48 22 39 07 370  
Samodzielne Stanowisko Pracy ds. Projektów Systemowych (DRK)
Surman-Stadnik Oliwia koordynator projektu +48 22 39 07 125  
Samodzielne Stanowisko Pracy ds. Prawnych i Odwołań
Burnos-Stępień Marika specjalista +48 22 39 07 280  
Dział Rozwoju Infrastruktury na rzecz Badań i Rozwoju (DRI)
Maksym Daniel kierownik działu + 48 22 39 07 201  
Sekcja Koordynacji i Wdrażania (DRI)
Czerwińska-Walerowicz Katarzyna kierownik sekcji + 48 22 39 07 224  
Gąsior Magdalena starszy specjalista +48 22 39 07 451  
Gontarz Joanna starszy specjalista + 48 22 39 07 419  
Kubiak Anna główny specjalista + 48 22 39 07 245  
Maciejczyk Anna starszy specjalista + 48 22 39 07 153  
Pełkowska Aleksandra starszy specjalista + 48 22 39 07 455  
Smyła Jacek główny specjalista + 48 22 39 07 152  
Stępień Anna główny specjalista + 48 22 39 07 210  
Sekcja Zarządzania i Wdrażania (DRI)
Pętlicka-Groń Monika kierownik sekcji + 48 22 39 07 235  
Borowski Cezary specjalista + 48 22 39 07 422  
Osial Tomasz główny specjalista + 48 22 39 07 235  
Sionek Rafał specjalista + 48 22 39 07 211  
Dział Programowania i Projektów Systemowych (DPS)
Jasek Łukasz kierownik działu + 48 22 39 07 302  
Sekcja Programowania i Polityk Unii Europejskiej (DPS)
Piątkowska Milena kierownik sekcji + 48 22 39 07 314  
Maroń Dorota główny specjalista + 48 22 39 07 309  
Misiewicz Joanna specjalista + 48 22 39 07 467  
Pytlarczyk Marta główny specjalista + 48 22 39 07 146  
Składanowski Mateusz główny specjalista + 48 22 39 07 338  
Stryjek Małgorzata główny specjalista + 48 22 39 07 312  
Tendaj Jan główny specjalista +48 22 39 07 165 +48 726 189 816
Zys Nina główny specjalista + 48 22 39 07 313  
Sekcja ds. projektów BRIdge (DPS)
Paczos Przemysław p.o. kierownika sekcji + 48 22 39 07 358  
Barbachowska Eliza koordynator projektu + 48 22 39 07 415  
Barszcz Michał

koordynator projektu

wydawca BRIdge INFO

+ 48 22 39 07 410  
Majewski Grzegorz koordynator projektu + 48 22 39 07 453  
Sekcja projektu systemowego SIMS „Wsparcie zarządzania infrastruktura badawczą – Science Infrastructure Management Support” (DPS)
Kozłowska-Żukowska Martyna kierownik sekcji + 48 22 39 07 331  
Wasyłyszyn-Gajda Anna główny specjalista + 48 22 39 07 411  
Sekcja Studiów, Analiz i Ewaluacji (DPS)
Tokaj-Krzewska Agnieszka kierownik sekcji + 48 22 39 07 130 +48 515 061 532
Baranowski Michał specjalista +48 22 39 07 479  
Bąk Agnieszka główny specjalista +48 22 39 07 399  
Celian-Pikiel Dominika młodszy specjalista + 48 22 39 07 433  
Nasiłowska Emilia główny specjalista + 48 22 39 07 430 + 48 519 687 512
Woźniak Monika główny specjalista + 48 22 39 07 209 + 48 519 687 512
Ziemacki Zbysław główny specjalista + 48 22 39 07 393 +48 605 431 273
Żołnierski Aleksander główny specjalista + 48 22 39 07 174  
Sekcja Strategii Procesów i Standardów (DPS)
Biernacka Ewa kierownik sekcji + 48 22 39 07 272  
Dadsi Ann główny specjalista + 48 22 39 07 271  
Kociel Paweł starszy specjalista    
Skrzędziejewska Mariola starszy specjalista + 48 22 39 07 270  
Waś Katarzyna główny specjalista + 48 22 39 07 121  
Dział Finansowy (DF)
Domiński Hubert kierownik działu + 48 22 39 07 301, 340  
Grochala Monika pracownik obsługi biurowej + 48 22 39 07 301  
Musiał Damian główny specjalista + 48 22 39 07 445   damian.musial@ncbr.gov.pl
Sekcja Finansowania PO IG (DF)
Kowalczyk Małgorzata kierownik sekcji + 48 22 39 07 237 + 48 669 098 654
Brzeziński Wojciech starszy specjalista + 48 22 39 07 360  
Bylczyńska-Madejak Agnieszka główny specjalista + 48 22 39 07 335  
Cabaj Alina główny specjalista + 48 22 39 07 354  
Domańska Ewa główny specjalista + 48 22 39 07 362  
Gontarz Edyta ekspert + 48 22 39 07 357  
Grzędzińska Justyna starszy specjalista + 48 22 39 07 361  
Jaskot Joanna starszy specjalista + 48 22 39 07 332  
Józefowicz Monika pracownik obsługi biurowej + 48 22 39 07 349  
Kurowska Ewa główny specjalista + 48 22 39 07 334  
Leśnicka-Misaczek Beata starszy specjalista + 48 22 39 07 356  
Majchrzak Grażyna główny specjalista + 48 22 39 07 355  
Nowak Marcin starszy specjalista + 48 22 39 07 348  
Pelc Grzegorz główny specjalista + 48 22 39 07 336  
Rybarczyk Marzena główny specjalista + 48 22 39 07 333  
Sekcja Monitoringu i Sprawozdawczości Programów (DF)
Skubida Paweł główny specjalista + 48 22 39 07 339  
Wieczorek Dariusz młodszy specjalista + 48 22 39 07 179  
Sekcja Finansowania Projektów B+R (DF)
Szwonder Beata kierownik sekcji + 48 22 39 07 208  
Albin Agnieszka starszy specjalista + 48 22 39 07 213  
Dębecka Natalia starszy specjalista + 48 22 39 07 128  
Florczak Edyta specjalista + 48 22 39 07 428  
Gajewska Justyna starszy specjalista    
Grabczak Anna starszy specjalista + 48 22 39 07 213  
Gruszczyński Wojciech główny specjalista + 48 22 39 07 215  
Kępka Anna starszy specjalista + 48 22 39 07 464  
Kot Karol specjalista + 48 22 39 07 207  
Kwiatkowska Beata młodszy specjalista + 48 22 39 07 206  
Mystkowska-Żurawska Agata starszy specjalista + 48 22 39 07 496  
Piętak Katarzyna  starszy specjalista + 48 22 39 07 148  
Płońska Agnieszka starszy specjalista + 48 22 39 07 205  
Seręga Agata specjalista +48 22 39 07 426  
Wagner Anna starszy specjalista + 48 22 39 07 149  
Sekcja Zarządzania Finansowego (DF)
Małys Blanka kierownik sekcji + 48 22 39 07 363  
Dąbrowska Teresa główny specjalista + 48 22 39 07 151  
Dziamara Justyna starszy specjalista + 48 22 39 07 216  
Kulczyk Rafał główny specjalista + 48 22 39 07 214  
Sekcja Finansowania Projektów Rozwojowych (DF)
Dacewicz Agnieszka koordynator zespołu + 48 22 39 07 366  
Chrobocińska Agata starszy specjalista + 48 22 39 07 407  
Ciołek Joanna specjalista +48 22 39 07 465  
Duda Katarzyna starszy specjalista + 48 22 39 07 218  
Jarosińska Anna młodszy specjalista    
Jaskóła Joanna specjalista + 48 22 39 07 320  
Kopka Agnieszka starszy specjalista + 48 22 39 07 320  
Maliborska Anna główny specjalista +48 22 39 07 170  
Stefaniak Agnieszka starszy specjalista    
Szokiel Dorota główny specjalista + 48 22 39 07 227  
Woszczyk Maciej starszy specjalista + 48 22 39 07 362  
Wypych Krzysztof młodszy specjalista + 48 22 39 07 474  
Dział Prawny (DP)
Żukowski Michał kierownik działu + 48 22 39 07 200  
Chmolewska Beata specjalista + 48 22 39 07 200  
Sekcja ds. Umów i Opinii Prawnych (DP)
Bednarczuk Katarzyna kierownik sekcji + 48 22 39 07 281  
Pelc Maciej starszy specjalista + 48 22 39 07 436  
Stryjniak Katarzyna specjalista + 48 22 39 07 492  
Szamowicz Agnieszka starszy specjalista + 48 22 39 07 414  
Sekcja ds. Postępowań (DP)
Wojciechowski Piotr kierownik sekcji + 48 22 39 07 311  
Puchalska Magdalena starszy specjalista +48 22 39 07 135  
Schliske Katarzyna starszy specjalista + 48 22 39 07 135 + 48 515 061 526
Winnik Magdalena główny specjalista + 48 22 39 07 168 +48 519 683 728
Żak Ewelina radca prawny + 48 22 39 07 327 + 48 605 430 717
Dział Komunikacji i Promocji (DPR)
Cieśla Leszek kierownik działu + 48 22 39 07 408  
Sekcja Promocji (DPR)
Grabowska Anna kierownik sekcji + 48 22 39 07 375 + 48 785 660 153
Markiewicz Monika starszy specjalista + 48 22 39 07 241 +48 519 687 501
Mężyńska Dorota starszy specjalista + 48 22 39 07 368  
Szcześniak Sebastian starszy specjalista + 48 22 39 07 263 +48 519 685 005
Zalewska Anna starszy specjalista   + 48 785 661 474
Zych Karolina starszy specjalista + 48 22 39 07 228 +48 515 061 523
Sekcja Komunikacji (DPR)
Gęsiarz Hubert kierownik sekcji + 48 22 39 07 175  
Kurzyński Paweł starszy specjalista + 48 22 39 07 353  
Melcer Kamil główny specjalista + 48 22 39 07 329 +48 724 583 536
Wajs Andrzej starszy specjalista + 48 22 39 07 499  
Dział Kontroli Projektów (DKP)
Gawrycka Iwona kierownik działu + 48 22 39 07 286 + 48 785 662 014
Brus Andrzej z-ca kierownika działu + 48 22 39 07 341 + 48 781 195 658
Grzegorzewski Maciej z-ca kierownika działu   + 48 515 061 533
Ambroziewicz Ewa ekspert + 48 22 39 07 306 +48 667 787 703
Burkacka Sylwia starszy specjalista + 48 22 39 07 412  
Kalinowska Dorota starszy specjalista + 48 22 39 07 344 + 48 515 061 512
Darmochwał Dagmara główny specjalista + 48 22 39 07 345  
Dzięcioł Ilona starszy specjalista    
Jarosławska Aleksandra główny specjalista + 48 22 39 07 382  
Kalisiewicz Piotr główny specjalista + 48 22 39 07 124 + 48 515 061 535
Kraszewski Daniel główny specjalista + 48 22 39 07 344  
Krzemiński Leszek główny specjalista + 48 22 39 07 347  
Maliński Michał główny specjalista + 48 22 39 07 346  
Ploszka Patrycja starszy specjalista + 48 22 39 07 439  
Poczenta Anna główny specjalista + 48 22 39 07 352  
Robak Bartosz główny specjalista + 48 22 39 07 124 + 48 515 061 552
Sosińska Marta główny specjalista + 48 22 39 07 395  
Starnawska Ribana główny specjalista + 48 22 39 07 413 +48 785 662 017
Strzałkowska Maja główny specjalista + 48 22 39 07 202  
Trzciński Piotr główny specjalista + 48 22 39 07 392  
Wółkiewicz Magdalena główny specjalista + 48 22 39 07 394  
Dział Koordynacji (DKO)
Łuszczyński Marcin kierownik działu + 48 22 39 07 260   marcin.luszczynski@ncbr.gov.pl
Skibska-Zielińska Małgorzata ekspert + 48 22 39 07 248 + 48 515 061 557
Sekcja Koordynacji (DKO)
Błaszczyk Cezary kierownik sekcji + 48 22 39 07 254 + 48 515 061 540
Bień Kinga specjalista + 48 22 39 07 105  
Borkowska Edyta specjalista + 48 22 39 07 257  
 Fechner Monika starszy specjalista + 48 22 39 07 486  
Grzywacz Małgorzata starszy specjalista + 48 22 39 07 155  
Kaczmarek Marzena specjalista + 48 22 39 07 105  
Kossakowska Dominika młodszy specjalista + 48 22 39 07 226  
Niemier-Pawłowska Ewa starszy specjalista + 48 22 39 07 291  
Pniewska Anna specjalista + 48 22 39 07 102  
Saks Krystian starszy specjalista + 48 22 39 07 126  
Skubida Dominika młodszy specjalista + 48 22 39 07 307  
Stokłosa Joanna specjalista + 48 22 39 07 108  
Dział Administracyjno-Gospodarczy (DAG)
Zieliński Zbigniew kierownik działu + 48 22 39 07 236 + 48 515 061 502
Uszko-Dudzińska Barbara z-ca kierownika działu + 48 22 39 07 318 + 48 605 432 067
Sekcja Zamówień Publicznych (DAG)
Dziadecki Bartosz kierownik sekcji +48 22 39 07 222  
Kwiecińska Katarzyna główny specjalista + 48 22 39 07 173  
Sekcja Teleinformatyki (DAG)
Flis Zenon kierownik sekcji + 48 22 39 07 115 +48 515 061 545
Kaczmarczyk Mariusz główny specjalista + 48 22 39 07 115  
Kamiński Paweł specjalista + 48 22 39 07 403  
Posemkiewicz Jarosław starszy specjalista + 48 22 39 07 115  
Sekcja Pomocy Technicznej PO IG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego (DAG)
Kamińska Krystyna główny specjalista + 48 22 39 07 319  
Mrozińska Małgorzata główny specjalista + 48 22 39 07 321  
Rola Łukasz starszy specjalista +48 22 39 07 398  
Wojno Krzysztof główny specjalista + 48 22 39 07 417  
Samodzielne Stanowisko Pracy ds. Pomocy Technicznej PO IiŚ (DAG)
Stępień Karol główny specjalista + 48 22 39 07 225  
Samodzielne Stanowisko Pracy ds. Pomocy Technicznej PO KL (DAG)
Murawska Anna starszy specjalista + 48 22 39 07 219  
Dział Administracyjno-Gospodarczy (DAG)
Kałęcka Nella pracownik obsługi biurowej + 48 22 39 07 120  
Kawecka Katarzyna pracownik obsługi biurowej + 48 22 39 07 101  
Kopernacka Aleksandra pracownik obsługi biurowej + 48 22 39 07 120  
Obstawski Henryk kierowca + 48 22 39 07 401    
Pawlak Jerzy starszy specjalista + 48 22 39 07 120  
Sobolewski Janusz główny specjalista + 48 22 39 07 401  
Starachowski Daniel kierowca + 48 22 39 07 406  
Szymanowicz Agnieszka młodszy specjalista + 48 22 39 07 401  
Zielińska Paulina młodszy specjalista + 48 22 39 07 401  
Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi (DZL)
Zielińska Magdalena kierownik działu   + 48 515 061 547
Pietraszek Elżbieta z-ca kierownika działu + 48 22 39 07 298 +48 515 061 555
Dudzin Magdalena specjalista ds. BHP + 48 22 39 07 401  
Gierałtowska Anna główny specjalista +48 22 39 07 429  
Gilewska Monika starszy specjalista + 48 22 39 07 287  
Grabarczyk Agata główny specjalista + 48 22 39 07 114  
Graczyk Monika główny specjalista + 48 22 39 07 203  
Ratyńska Bożena główny specjalista +48 22 39 07 169  
Dział Księgowości (DK)
Witczak Małgorzata główny księgowy Centrum + 48 22 39 07 230 + 48 515 061 503
Dutkowska Beata z-ca kierownika działu + 48 22 39 07 232  
Jaszcz Aleksandra starszy księgowy +48 22 39 07 110  
Jaworska Bogumiła księgowy + 48 22 39 07 204  
Miłowska Małgorzata księgowy + 48 22 39 07 229  
Śliwka Teresa starszy księgowy + 48 22 39 07 238  
Wyszomirska Sylwia główny specjalista + 48 22 39 07 401  
Samodzielne Sekcje i Stanowiska
Sekcja Ochrony Informacji Niejawnych i Danych Osobowych (SNO)
Malinowski Waldemar

kierownik sekcji

+ 48 22 39 07 159  
Kancelaria Tajna (SNO)
Stachura Beata specjalista/
kierownik kancelarii tajnej
+ 48 22 39 07 294 +48 519 687 495
Sekcja Współpracy z Ekspertami (SWE)
Matosek Wioletta kierownik sekcji + 48 22 39 07 161 + 48 515 061 531
Lenartowicz Karolina młodszy specjalista + 48 22 39 07 475  
Próchnicka Izabela starszy specjalista + 48 22 39 07 157  
Latacz Ewa starszy specjalista + 48 22 39 07 129  
Samodzielna Sekcja Audytu Wewnętrznego (SAW)
Szafrański Jerzy kierownik sekcji + 48 22 39 07 289 + 48 785 667 703
Bielak Karol starszy specjalista + 48 22 39 07 162  
Lubaś Agnieszka młodszy specjalista + 48 22 39 07 472  
Samodzielne Stanowisko ds. Rozwoju Zasobów Ludzkich (SRZ)
Pawlikowska-Olszta Marta główny specjalista   + 48 515 061 550
Błaszkiewicz Katarzyna specjalista + 48 22 39 07 481  
Kurowska Anna specjalista + 48 22 39 07 461  
Samodzielne Stanowisko ds. Kontroli Wewnętrznej
Sołowiej Piotr ekspert + 48 22 39 07 396  
 
Dyrda Stanisław ekspert + 48 22 39 07 262 + 48 785 660 074

 

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
ul. Nowogrodzka 47a  00-695, Warszawa  tel: +48 22 39 07 401  fax: +48 22 20 13 408
REGON: 141032404  NIP: 701-007-37-77

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito