Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Szukaj

Lista pracowników NCBR

drukuj
A A A

Lista pracowników i współpracowników NCBR

 

Nazwisko Imię Stanowisko Telefon stacjonarny Telefon komórkowy E-mail
Kurzydłowski Krzysztof Jan Dyrektor Centrum +48 22 39 07 105  
Grabarczyk Leszek Zastępca Dyrektora Centrum + 48 22 39 07 102  
Dział Zarządzania Programami (DZP)
Ostapczuk Anna Kierownik Działu + 48 22 39 07 144 + 48 515 061 542
Rzepczyńska Izabela Z-ca Kierownika Działu + 48 22 39 07 418 + 48 515 061 529
Pryciński Piotr Z-ca Kierownika Działu + 48 22 39 07 282 + 48 515 061 558
Kuc Włodzimierz Starszy Specjalista + 48 22 39 07 261  
Prokopiuk Emilia Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 442  
 Sekcja Zarządzania Programami Badań INFOTECH (DZP)
Wrotek Katarzyna Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 221 +48 785 660 155
Bartosiak Agnieszka Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 172  
Bojanowska-Sot Maria Koordynator Projektu + 48 22 39 07 158 + 48 515 061 549
Bukowiecka Magdalena Starszy Specjalista + 48 22 39 07 299  
Chomczyk Michał Starszy Specjalista + 48 22 39 07 459 +48 519 687 484
Gurzęda Ryszard Młodszy Specjalista +48 22 39 07 470  
Jackowska Katarzyna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 107  
Janczykowska Karolina Starszy Specjalista + 48 22 39 07 293  
Lipiński Gerard Koordynator Projektu + 48 22 39 07 119  
Malski-Brodzicki Maciej Koordynator Projektu + 48 22 39 07 310 + 48 515 061 543
Margas Magdalena Pracownik Obsługi Biurowej + 48 22 39 07 178  
Murawski Jakub Starszy Specjalista + 48 22 39 07 171 +48 519 683 989
Pacholska Emilia Starszy Specjalista + 48 22 39 07 138  
Piotrowicz Wojciech Główny Specjalista + 48 22 39 07 297 +48 785 661 476
Rataj Daria Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 471  
Samsel Katarzyna Koordynator Projektu + 48 22 39 07 156 + 48 515 061 556
Świderska Małgorzata Koordynator Projektu + 48 22 39 07 279 + 48 515 061 504
Wieczorek Katarzyna Pracownik Obsługi Biurowej + 48 22 39 07 448  
Zarucki Wiesław Specjalista + 48 22 39 07 295  
Sekcja Zarządzania Programami Badań BIOMED (DZP)
Długosz Paulina Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 258 + 48 515 061 517
Chmielewska Agnieszka Starszy Specjalista + 48 22 39 07 256  
Chmielewski Marcin Główny Specjalista + 48 22 39 07 109  
Dmochowska Katarzyna Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 183  
Dragan Elżbieta Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 140  
Górecka Magdalena Starszy Specjalista + 48 22 39 07 139  
Kostrzewa Małgorzata Starszy Specjalista + 48 22 39 07 275 + 48 785 661 475
Lesiuk Robert Starszy Specjalista + 48 22 39 07 296  
Maślikowska Barbara Główny Specjalista + 48 22 39 07 127  
Michalak Eliza Specjalista + 48 22 39 07 131  
Moczulska Katarzyna Główny Specjalista   + 48 515 061 519
Mościcka-Studzińska Aleksandra Koordynator Projektu + 48 22 39 07 131 + 48 785 662 015
Olendzka Magdalena Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 456  
Opoczyńska-Świeżewska Dagmara Starszy Specjalista + 48 22 39 07 177  
Pawlik Adrianna Specjalista + 48 22 39 07 491  
Pietruszyńska Katarzyna Koordynator Projektu + 48 22 39 07 274 + 48 515 061 514
Podniesiński Michał Specjalista + 48 22 39 07 276  
Roman Edyta Starszy Specjalista + 48 22 39 07 141 + 48 785 660 158
Szymańska-Rzeźnik Kinga Główny Specjalista + 48 22 39 07 457  
Ziemińska Małgorzata Główny Specjalista + 48 22 39 07 140  
Sekcja Zarządzania Międzynarodowymi Bilateralnymi Programami Badań oraz Inicjatywą Eureka (DZP)
Ratajczak Agnieszka Kierownik Sekcji +48 22 39 07 147 + 48 785 662 012
Bogucka Iwona Koordynator Projektu - Stanowisko ds. Biura Eureki + 48 22 39 07 145 + 48 785 662 013
Drożdż Jolanta Główny Specjalista +48 22 39 07 106  
Jędrzejek Maciej Główny Specjalista +48 22 39 07 160  
Kachnowicz Magdalena Starszy Specjalista +48 22 39 07 381  
Kapera Renata Młodszy Specjalista +48 22 39 07 435  
Kosecki Konrad Starszy Specjalista +48 22 39 07 460  
Maciejko Krystyna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 489  
Sroczyńska Hanna Główny Specjalista + 48 22 39 07 123 + 48 785 661 473
Sekcja Komercjalizacji Wyników Badań (DZP)
Kaźmierczak Adam Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 244 + 48 515 061 551
Franciszewska Karolina Główny Specjalista + 48 22 39 07 284  
Herburt Marta Starszy Specjalista + 48 22 39 07 252  
Konrady Magdalena Specjalista    
Lewocz Agnieszka Starszy Specjalista +48 22 39 07 239  
Makocka Joanna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 233 +48 519 684 989
Olejnik Justyna Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 234  
Podgórska Edyta Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 454  
Sławiński Maciej Starszy Specjalista + 48 22 39 07 416  
Tomaszewska Iwona Koordynator Projektu INNOTECH + 48 22 39 07 397 +48 519 687 503
Tucka-Hawrylak Marzena Specjalista + 48 22 39 07 290  
Wróbel Sylwia Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 277  
Wudarczyk-Czapczuk Jolanta Koordynator Projektu + 48 22 39 07 122  
Zasłona Adam Starszy Specjalista + 48 22 39 07 142  
Zdziennicka Karolina Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 240  
Dział Realizacji Projektów na Rzecz Bezpieczeństwa i Obronności Państwa (DOB)
Łaba Krzysztof Kierownik Działu + 48 22 39 07 266  
Gagatek Joanna Koordynator Zespołu + 48 22 39 07 424  
Wikło Maciej Koordynator Projektu + 48 22 39 07 420  
Sekcja Zarządzania Realizacją Programów i Projektów (DOB)
Wilbik Katarzyna Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 265  
Gasparska Anna Główny Specjalista + 48 22 39 07 269  
Jastrzębski Dariusz Starszy Specjalista   +48 515 061 553
Potyralski Michał Starszy Specjalista + 48 22 39 07 118  
Rutkowska Bożena Główny Specjalista + 48 22 39 07 264  
Sidor Andrzej Główny Specjalista + 48 22 39 07 268  
Tokarski Jerzy Główny Specjalista + 48 22 39 07 251  
Sekcja Sprawozdawczości, Planowania i Monitoringu (DOB)
Grześkowiak Angelika Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 266  
Łuszczyńska Anna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 343  
Dział Projektów Komercyjnych (DPK)
Chrzanowski Marcin Kierownik Działu
+ 48 22 39 07 458
 
Sekcja Wyboru Projektów (DPK)
Ignar Magdalena Kierownik Sekcji +48 22 39 07 337 +48 690 546 023
Bachorski Grzegorz Starszy Specjalista + 48 22 39 07 253  
Graczyk Cyprian Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 480  
Januszek Hanna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 305  
Kędziera Magda Specjalista + 48 22 39 07 376  
Mężyńska Paulina Starszy Specjalista + 48 22 39 07 325  
Sadowska Lidia Starszy Specjalista + 48 22 39 07 466  
Szymczak Magdalena Specjalista + 48 22 39 07 469  
Zalewska Monika Starszy Specjalista + 48 22 39 07 482  
Sekcja Wdrażania Projektów (DPK)
Juszczyk Joanna Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 315 + 48 605 431 261
Burkacka Sylwia Specjalista + 48 22 39 07 412  
Czyżewski Paweł Główny Specjalista + 48 22 39 07 350  
Drzewowska Dorota Główny Specjalista + 48 22 39 07 351  
Kotkowska Wioletta Główny Specjalista + 48 22 39 07 304  
Krok Maria Starszy Specjalista + 48 22 39 07 328  
Pawlak Patryk Starszy Specjalista + 48 22 39 07 326  
Stradowska-Cholewa Katarzyna Główny Specjalista + 48 22 39 07 423 + 48 519 683 962
Zaniewska Monika Starszy Specjalista + 48 22 39 07 317  
Zmarzlińska Aleksandra Specjalista + 48 22 39 07 328  
Zygadło Joanna Starszy Specjalista    
Dział Rozwoju Kadry Naukowej (DRK)
Gąsiorkiewicz-Płonka Paulina Kierownik Działu + 48 22 39 07 303 + 48 603 230 037
Krasiński Piotr Z-ca Kierownika Działu + 48 22 39 07 330 + 48 605 432 008
Jaźwińska Emilia Pracownik Obsługi Biurowej + 48 22 39 07 300  
Sekcja Zarządzania Programami Rozwoju Kadry Naukowej i Szkonictwa Wyższego (DRK)
Pastuszek-Lipińska Barbara Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 104 +48 514 115 803
Badełek-Kotowska Aneta Specjalista + 48 22 39 07 246  
Maliszewski Tomasz Główny Specjalista + 48 22 39 07 387  
Michalczyk-Brzezina Grażyna Główny Specjalista + 48 22 39 07 384  
Napieralska-Stencel Ewelina Starszy Specjalista + 48 22 39 07 490  
Rajszys Katarzyna Specjalista + 48 22 39 07 242  
Usiądek Magdalena Specjalista + 48 22 39 07 468  
Sekcja Wdrażania i Obsługi Finansowej (DRK)
Hawrylik Beata Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 365 + 48 605 432 028
Witek Justyna Z-ca Kierownika Sekcji + 48 22 39 07  373  
Albin Agnieszka Starszy Specjalista + 48 22 39 07 371  
Antoniewska Anna Specjalista + 48 22 39 07 377  
Baran Aldona Starszy Specjalista + 48 22 39 07 389  
Czarnoba Gabriela Starszy Specjalista + 48 22 39 07 380  
Czechowska Iga Specjalista + 48 22 39 07 437  
Domaradz Katarzyna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 367  
Dziwulska Magdalena Starszy Specjalista + 48 22 39 07 386  
Furmanek-Kucharska Aleksandra Starszy Specjalista + 48 22 39 07 374  
Kąkol Anna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 390  
Kłos Karolina Starszy Specjalista + 48 22 39 07 322  
Majkowska Adrianna Specjalista + 48 22 39 07 223  
Matyka Aleksandra Starszy Specjalista + 48 22 39 07 379  
Mazur Sabina Specjalista + 48 22 39 07 243  
Mikołajczyk Agnieszka Starszy Specjalista + 48 22 39 07 367  
Nowakowska Monika Specjalista + 48 22 39 07 379  
Orzechowska Anna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 378  
Paradka Renata Specjalista + 48 22 39 07 388  
Pogorzelska Karolina Starszy Specjalista + 48 22 39 07 477  
Rogowska Anna Specjalista + 48 22 39 07 376  
Trestka Małgorzata Starszy Specjalista + 48 22 39 07 342  
Wacławska Teresa Starszy Specjalista + 48 22 39 07 372  
Węcław Karolina Starszy Specjalista + 48 22 39 07 323  
Zasłona Agnieszka Starszy Specjalista + 48 22 39 07 243  
Żebrowska-Kraszewska Luiza Starszy Specjalista + 48 22 39 07 342  
Sekcja Sprawozdawczości i Monitoringu (DRK)
Narożniak Aleksandra Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 364  
Pokora Barbara Specjalista + 48 22 39 07 359 +48 603 230 037
Rosińska Dominika Starszy Specjalista + 48 22 39 07 385  
Szymańska Małgorzata Główny Specjalista + 48 22 39 07 370  
Samodzielne Stanowisko Pracy ds. Projektów Systemowych (DRK)
Surman-Stadnik Oliwia Koordynator Projektu +48 22 39 07 125  
Samodzielne Stanowisko Pracy ds. Prawnych i Odwołań
Burnos-Stępień Marika Specjalista +48 22 39 07 280  
Dział Rozwoju Infrastruktury na rzecz Badań i Rozwoju (DRI)
Maksym Daniel Kierownik Działu + 48 22 39 07 201  
Sekcja Koordynacji i Wdrażania (DRI)
Czerwińska-Walerowicz Katarzyna Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 224  
Gontarz Joanna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 419  
Kubiak Anna Główny Specjalista + 48 22 39 07 245  
Maciejczyk Anna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 153  
Pełkowska Aleksandra Starszy Specjalista + 48 22 39 07 455  
Smyła Jacek Główny Specjalista + 48 22 39 07 152  
Stępień Anna Główny Specjalista + 48 22 39 07 210  
Sekcja Zarządzania i Wdrażania (DRI)
Pętlicka-Groń Monika Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 235  
Borowski Cezary Specjalista + 48 22 39 07 422  
Osial Tomasz Starszy Specjalista + 48 22 39 07 235  
Sionek Rafał Specjalista + 48 22 39 07 211  
Dział Programowania i Projektów Systemowych (DPS)
Jasek Łukasz Kierownik Działu + 48 22 39 07 302  
Sekcja Programowania i Polityk Unii Europejskiej (DPS)
Piątkowska Milena Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 314  
Maroń Dorota Główny Specjalista + 48 22 39 07 309  
Misiewicz Joanna Specjalista + 48 22 39 07 467  
Pytlarczyk Marta Główny Specjalista + 48 22 39 07 101  
Składanowski Mateusz Główny Specjalista + 48 22 39 07 338  
Stryjek Małgorzata Główny Specjalista + 48 22 39 07 312  
Tendaj Jan Główny Specjalista +48 22 39 07 165 +48 726 189 816
Zys Nina Główny Specjalista + 48 22 39 07 313  
Sekcja ds. projektów BRIdge (DPS)
Jasiorkowski Michał Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 132  
Barbachowska Eliza Koordynator Projektu + 48 22 39 07 415  
Barszcz Michał Koordynator Projektu + 48 22 39 07 410  
Majewski Grzegorz Koordynator Projektu + 48 22 39 07 453  
Sekcja projektu systemowego SIMS „Wsparcie zarządzania infrastruktura badawczą – Science Infrastructure Management Support” (DPS)
Kozłowska-Żukowska Martyna Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 331  
Wasyłyszyn-Gajda Anna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 411  
Sekcja Studiów, Analiz i Ewaluacji (DPS)
Tokaj-Krzewska Agnieszka Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 130 +48 515 061 532
Baranowski Michał Specjalista +48 22 39 07 479  
Celian-Pikiel Dominika Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 433  
Nasiłowska Emilia Główny Specjalista + 48 22 39 07 430 + 48 519 687 512
Sowula Grzegorz Starszy Specjalista + 48 22 39 07 399 + 48 519 687 512
Woźniak Monika Starszy Specjalista + 48 22 39 07 209 + 48 519 687 512
Ziemacki Zbysław Główny Specjalista + 48 22 39 07 393  
Żołnierski Aleksander Główny Specjalista + 48 22 39 07 174  
Sekcja Strategii Procesów i Standardów (DPS)
Biernacka Ewa Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 273  
Dadsi Ann Główny Specjalista + 48 22 39 07 271  
Mycek Wojciech Główny Specjalista    
Skrzędziejewska Mariola Starszy Specjalista + 48 22 39 07 270  
Waś Katarzyna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 121  
Dział Finansowy (DF)
Domiński Hubert Kierownik Działu + 48 22 39 07 301, 340  
Grochala Monika Pracownik Obsługi Biurowej + 48 22 39 07 166  
Musiał Damian Główny Specjalista + 48 22 39 07 445   damian.musial@ncbr.gov.pl
Ostrowska Olimpia Pracownik Obsługi Biurowej + 48 22 39 07 301  
Sekcja Finansowania PO IG (DF)
Kowalczyk Małgorzata Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 237 + 48 669 098 654
Brzeziński Wojciech Starszy Specjalista + 48 22 39 07 360  
Bylczyńska-Madejak Agnieszka Główny Specjalista + 48 22 39 07 335  
Cabaj Alina Główny Specjalista + 48 22 39 07 354  
Domańska Ewa Główny Specjalista + 48 22 39 07 362  
Gontarz Edyta Ekspert + 48 22 39 07 357  
Grzędzińska Justyna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 361  
Jaskot Joanna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 332  
Józefowicz Monika Pracownik Obsługi Biurowej + 48 22 39 07 349  
Kurowska Ewa Główny Specjalista + 48 22 39 07 334  
Leśnicka-Misaczek Beata Starszy Specjalista + 48 22 39 07 356  
Majchrzak Grażyna Główny Specjalista + 48 22 39 07 355  
Nowak Marcin Starszy Specjalista + 48 22 39 07 348  
Pelc Grzegorz Główny Specjalista + 48 22 39 07 336  
Rybarczyk Marzena Główny Specjalista + 48 22 39 07 333  
Sekcja Monitoringu i Sprawozdawczości Programów (DF)
Skubida Paweł Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 339  
Maliborska Anna Główny Specjalista +48 22 39 07 170  
Mystkowska-Żurawska Agata Starszy Specjalista + 48 22 39 07 401  
Seręga Agata Specjalista + 48 22 39 07 426  
Wieczorek Dariusz Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 179  
Sekcja Finansowania Projektów B+R (DF)
Szwonder Beata Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 208  
Dębecka Natalia Starszy Specjalista + 48 22 39 07 128  
Florczak Edyta Specjalista + 48 22 39 07 428  
Galewska Iwona Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 473  
Grabczak Anna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 213  
Gruszczyński Wojciech Główny Secjalista + 48 22 39 07 215  
Kępka Anna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 206  
Kot Karol Specjalista + 48 22 39 07 207  
Kowalczyk Sławomira Główny Secjalista + 48 22 39 07 217  
Kwiatkowska Beata Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 206  
Paczos Przemysław Główny Specjalista + 48 22 39 07 358  
Piętak Katarzyna  Starszy Specjalista + 48 22 39 07 148  
Płońska Agnieszka Starszy Specjalista + 48 22 39 07 205  
Wagner Anna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 149  
Sekcja Zarządzania Finansowego (DF)
Małys Blanka Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 363  
Dąbrowska Teresa Główny Specjalista + 48 22 39 07 151  
Dziamara Justyna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 216  
Kulczyk Rafał Główny Specjalista + 48 22 39 07 214  
Sekcja Finansowania Projektów Rozwojowych (DF)
Dacewicz Agnieszka Koordynator Zespołu + 48 22 39 07 366  
Chrobocińska Agata Starszy Specjalista + 48 22 39 07 407  
Ciołek Joanna Specjalista +48 22 39 07 465  
Duda Katarzyna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 218  
Jarosińska Anna Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 163  
Kopka Agnieszka Starszy Specjalista + 48 22 39 07 320  
Szokiel Dorota Główny Specjalista + 48 22 39 07 227  
Woszczyk Maciej Specjalista + 48 22 39 07 362  
Wypych Krzysztof Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 474  
Dział Prawny (DP)
Żukowski Michał Kierownik Działu + 48 22 39 07 200  
Chmolewska Beata Specjalista + 48 22 39 07 200  
Sekcja ds. Umów i Opinii Prawnych (DP)
Bednarczuk Katarzyna Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 281  
Pelc Maciej Starszy Specjalista + 48 22 39 07 436  
Stryjniak Katarzyna Specjalista + 48 22 39 07 492  
Szamowicz Agnieszka Starszy Specjalista + 48 22 39 07 414  
Sekcja ds. Postępowań (DP)
Wojciechowski Piotr Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 311  
Jachimowicz-Rolnik Magdalena Starszy Specjalista + 48 22 39 07 212  
Schliske Katarzyna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 135 + 48 515 061 526
Winnik Magdalena Starszy Specjalista + 48 22 39 07 168 +48 519 683 728
Żak Ewelina Radca prawny + 48 22 39 07 327 + 48 605 430 717
Dział Komunikacji i Promocji (DPR)
Cieśla Leszek Kierownik Działu + 48 22 39 07 408  
Sekcja Promocji (DPR)
Grabowska Anna Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 375 + 48 785 660 153
Markiewicz Monika Starszy Specjalista + 48 22 39 07 241  
Mężyńska Dorota Starszy Specjalista + 48 22 39 07 368  
Szcześniak Sebastian Starszy Specjalista + 48 22 39 07 263  
Zalewska Anna Starszy Specjalista   + 48 785 661 474
Zych Karolina Starszy Specjalista + 48 22 39 07 228  
Sekcja Komunikacji (DPR)
Gęsiarz Hubert Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 175  
Kurzyński Paweł Starszy Specjalista + 48 22 39 07 353  
Melcer Kamil Główny Specjalista + 48 22 39 07 329 +48 724 583 536
Opala Agata Starszy Specjalista + 48 22 39 07 368  
Wajs Andrzej Starszy Specjalista + 48 22 39 07 499  
Dział Kontroli Projektów (DKP)
Gawrycka Iwona Kierownik Działu + 48 22 39 07 286 + 48 785 662 014
Brus Andrzej Z-ca Kierownika Działu + 48 22 39 07 341 + 48 781 195 658
Grzegorzewski Maciej Z-ca Kierownika Działu   + 48 515 061 533
Ambroziewicz Ewa Ekspert + 48 22 39 07 306 +48 667 787 703
Cichocka Dorota Starszy Specjalista + 48 22 39 07 344 + 48 515 061 512
Darmochwał Dagmara Główny Specjalista + 48 22 39 07 345  
Dzięcioł Ilona Starszy Specjalista    
Jarosławska Aleksandra Starszy Specjalista + 48 22 39 07 382  
Kalisiewicz Piotr Starszy Specjalista + 48 22 39 07 124 + 48 515 061 535
Kraszewski Daniel Starszy Specjalista + 48 22 39 07 344  
Krzemiński Leszek Główny Specjalista + 48 22 39 07 347  
Maliński Michał Główny Specjalista + 48 22 39 07 346  
Mich Patrycja Specjalista + 48 22 39 07 394  
Poczenta Anna Główny Specjalista + 48 22 39 07 352  
Robak Bartosz Główny Specjalista + 48 22 39 07 124 + 48 515 061 552
Sosińska Marta Główny Specjalista + 48 22 39 07 395  
Starnawska Ribana Główny Specjalista + 48 22 39 07 413 +48 785 662 017
Strzałkowska Maja Starszy Specjalista + 48 22 39 07 202  
Trzciński Piotr Główny Specjalista + 48 22 39 07 392  
Wółkiewicz Magdalena Starszy Specjalista + 48 22 39 07 394  
Dział Koordynacji (DKO)
Łuszczyński Marcin Kierownik Działu + 48 22 39 07 260   marcin.luszczynski@ncbr.gov.pl
Skibska-Zielińska Małgorzata Ekspert + 48 22 39 07 248 + 48 515 061 557
Sekcja Koordynacji (DKO)
Błaszczyk Cezary Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 254 + 48 515 061 540
Borkowska Edyta Specjalista + 48 22 39 07 257  
Grzywacz Małgorzata Specjalista + 48 22 39 07 155  
Kaczmarek Marzena Specjalista + 48 22 39 07 105  
Kossakowska Dominika Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 226  
Niemier-Pawłowska Ewa Starszy Specjalista + 48 22 39 07 291  
Pniewska Anna Specjalista + 48 22 39 07 102  
Skubida Dominika Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 307  
Świątek Dorota Starszy Specjalista + 48 22 39 07 291  
Dział Administracyjno-Gospodarczy (DAG)
Zieliński Zbigniew Kierownik Działu + 48 22 39 07 236 + 48 515 061 502
Uszko-Dudzińska Barbara Z-ca Kierownika Działu + 48 22 39 07 318 + 48 605 432 067
Sekcja Zamówień Publicznych (DAG)
Dziadecki Bartosz Kierownik Sekcji +48 22 39 07 222  
Kwiecińska Katarzyna Główny Specjalista + 48 22 39 07 246  
Sawicka Katarzyna Główny Specjalista + 48 22 39 07 249  
Sekcja Teleinformatyki (DAG)
Flis Zenon Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 115 +48 515 061 545
Kaczmarczyk Mariusz Główny specjalista + 48 22 39 07 115  
Kamiński Paweł Specjalista + 48 22 39 07 403  
Posemkiewicz Jarosław Starszy Specjalista + 48 22 39 07 115  
Sekcja Pomocy Technicznej PO IG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego (DAG)
Kamińska Krystyna Główny Specjalista + 48 22 39 07 319  
Mrozińska Małgorzata Główny Specjalista + 48 22 39 07 321  
Rola Łukasz Starszy Specjalista +48 22 39 07 398  
Wojno Krzysztof Główny Specjalista + 48 22 39 07 417  
Samodzielne Stanowisko Pracy ds. Pomocy Technicznej PO IiŚ (DAG)
Stępień Karol Główny Specjalista + 48 22 39 07 225  
Samodzielne Stanowisko Pracy ds. Pomocy Technicznej PO KL (DAG)
Murawska Anna Starszy Specjalista + 48 22 39 07 219  
Dział Administracyjno-Gospodarczy (DAG)
Kałęcka Nella Pracownik Obsługi Biurowej + 48 22 39 07 120  
Kawecka Katarzyna Pracownik Obsługi Biurowej + 48 22 39 07 101  
Kopernacka Aleksandra Pracownik Obsługi Biurowej + 48 22 39 07 120  
Obstawski Henryk Kierowca + 48 22 39 07 401    
Pawlak Jerzy Specjalista + 48 22 39 07 120  
Sobolewski Janusz Główny Specjalista + 48 22 39 07 401  
Starachowski Daniel Kierowca + 48 22 39 07 406  
Szymanowicz Agnieszka Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 401  
Zielińska Paulina Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 401  
Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi (DZL)
Zielińska Magdalena Kierownik Działu   + 48 515 061 547
Pietraszek Elżbieta Z-ca Kierownika Działu + 48 22 39 07 298 +48 515 061 555
Dudzin Magdalena Specjalista ds. BHP + 48 22 39 07 401  
Gilewska Monika Specjalista + 48 22 39 07 287  
Grabarczyk Agata Główny Specjalista + 48 22 39 07 114  
Graczyk Monika Starszy Specjalista + 48 22 39 07 203  
Pielak Ewelina Specjalista + 48 22 39 07 429  
Ratyńska Bożena Główny Specjalista +48 22 39 07 169  
Dział Księgowości (DK)
Witczak Małgorzata Główny Księgowy Centrum + 48 22 39 07 230 + 48 515 061 503
Dutkowska Beata Z-ca Kierownika Działu + 48 22 39 07 232  
Jaszcz Aleksandra Starszy Księgowy +48 22 39 07 110  
Jaworska Bogumiła Księgowy + 48 22 39 07 204  
Miłowska Małgorzata Księgowy + 48 22 39 07 229  
Śliwka Teresa Starszy Księgowy + 48 22 39 07 238  
Wyszomirska Sylwia Główny Specjalista + 48 22 39 07 401  
Samodzielne Sekcje i Stanowiska
Sekcja Ochrony Informacji Niejawnych i Danych Osobowych (SNO)
Malinowski Waldemar

Kierownik Sekcji

+ 48 22 39 07 159  
Kancelaria Tajna (SNO)
Stachura Beata Specjalista/
Kierownik Kancelarii Tajnej
+ 48 22 39 07 294 +48 519 687 495
Sekcja Współpracy z Ekspertami (SWE)
Matosek Wioletta Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 161 + 48 515 061 531
Lenartowicz Karolina Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 475  
Próchnicka Izabela Starszy Specjalista + 48 22 39 07 157  
Latacz Ewa Starszy Specjalista + 48 22 39 07 129  
Samodzielna Sekcja Audytu Wewnętrznego (SAW)
Szafrański Jerzy Kierownik Sekcji + 48 22 39 07 289 + 48 785 667 703
Bielak Karol Starszy Specjalista + 48 22 39 07 162  
Lubaś Agnieszka Młodszy Specjalista + 48 22 39 07 472  
Samodzielne Stanowisko ds. Rozwoju Zasobów Ludzkich (SRZ)
Pawlikowska-Olszta Marta Główny Specjalista   + 48 515 061 550
Kurowska Anna Specjalista + 48 22 39 07 461  
Samodzielne Stanowisko ds. Kontroli Wewnętrznej
Sołowiej Piotr Ekspert + 48 22 39 07 396  
 
Dyrda Stanisław Ekspert + 48 22 39 07 262 + 48 785 660 074

 

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
ul. Nowogrodzka 47a  00-695, Warszawa  tel: +48 22 39 07 401  fax: +48 22 20 13 408
REGON: 141032404  NIP: 701-007-37-77

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito